1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Problema maner usa

Discuție în 'Skoda Fabia' creată de bti, 13 Iul 2017.

  1. bti 2nd Gear Member

    Înscris:
    8 Dec 2013
    Mesaje:
    36
    Salut, scuze daca mai exista vreun topic asemanator dar la search nu am gasit!

    Astazi am luat masina de la vopsit si am o problema cu manerul exterior al usii spate, este foarte moale si abia mai revine la pozitia normala, capacelul de langa maner da sa iasa daca incerc sa deschid usa, daca incui masina si o descui trag degeaba de maner, trebuie sa repet actiunea si apoi merge deschisa.. care ar fi problema? multumesc anticipat
     
  2. T. Carmen Skoda Expert

    Înscris:
    29 Apr 2012
    Mesaje:
    2.181
    Repozitioneaza sufa din interior.
     
  3. Mihai006 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Iul 2021
    Mesaje:
    3
    Salut all, sunt nou pe aici. Am o Fabia 2015 și mi s a rupt mânerul interior de deschis usa șoferului. Unde pot găsi acel mâner , am căutat pe net și nimic pt Fabia 3.
     
  4. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.310
    Locație:
    Bucharest
    la autokarma,epiesa,etc..Dupa serie VIN.
     
  5. Mihai006 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Iul 2021
    Mesaje:
    3
    Mulțumesc , am căutat dar nu gasesc nimic.am găsit doar pt Fabia 2 .pt Fabia 3 doar pt exterior. Pt mâner / clapeta interior deschide usa șofer nimic…
     
  6. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.310
    Locație:
    Bucharest
    sau reprezentanta.Acolo sigur gasesti.
     
  7. Mihai006 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Iul 2021
    Mesaje:
    3
    Da, cu siguranța voi ajunge acolo. Nu Pre se gasesc piese multe pt Fabia 3 , singura șansa este reprezentanta . Ms & zi buna
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare