1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Cumpar oglinda parasolar pasager O3

Discuție în 'Vanzari / Cumparari accesorii Skoda' creată de DanielMarian, 4 Iul 2021.

  1. DanielMarian

    DanielMarian 1st Gear Member

    Înscris:
    6 Aug 2019
    Mesaje:
    3
    Locație:
    Motru
    Salutare dragi colegi!
    Aveti cumva idee, se poate schimba oglinda din parasolarul din partea dreapta la Octavia 3 FL. Am reusit performanta de a sparge acea oglinda si as vrea sa o schimb. Am cautat la dezmembrari acel parasolar si nu am gasit mai nimic, iar la reprezentanta mi-au cerut un pret mult prea mare pentru un parasolar. Daca are cineva unul din intamplare in stare buna sunt dispus sa-l cumpar. Va multumesc!

    P.S. Poza este informativa pentru a va da seama.
     
  2. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.310
    Locație:
    Bucharest
    Ce pret are la reprezentanta?
     
  3. DanielMarian

    DanielMarian 1st Gear Member

    Înscris:
    6 Aug 2019
    Mesaje:
    3
    Locație:
    Motru
    Aproximativ 700 de lei+manopera.
     
  4. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.310
    Locație:
    Bucharest
    Ori ramai fara oglinda,ori accepti pretul..Sau cauti pe ebay..poate gasesti
     
  5. DanielMarian

    DanielMarian 1st Gear Member

    Înscris:
    6 Aug 2019
    Mesaje:
    3
    Locație:
    Motru
    Nu vreau sa raman fara oglinda. Sper sa gasesc un parasolar in stare buna sa-l inlocuiesc pe al meu sau sa gasesc o solutie sa schimb doar oglinda. O sa incerc si pe ebay poate gasesc ceva, multumesc pentru sfat.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare