1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Consumabile Citigo

Discuție în 'Skoda Citigo' creată de Prozatos, 17 Iul 2022.

  1. Prozatos 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Iul 2022
    Mesaje:
    2
    Buna ziua. Abia am cumparat sotiei un cutigo din 2015 55kw 125000 km. Eu sunt fan toyota, dar nu am gasit in aceeasi bani o japoneza cu euro 6 din aceeasi clasa. Va rog sa ma ajutati cu ceva sfaturi legat de ce schimburi si ce sa aleg in leg cu : kit ambreiaj, ulei(eu ma gandeam sa pun ulei toyota 5w30), kit distributie(am înțeles ca e pe curea, nu pe lant ca toyota), bujii(ma gandeam sa pun NGK), filtre(pot merge pe mahle) , pe e piesa la filtru combustibil arata sa aleg doar oe toyota, oe bmw, oe mercedes...
     
  2. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.310
    Locație:
    Bucharest
    Cauta pe targuldepiese.E identic epiesa doar ca au preturi mai mici.
     
  3. Prozatos 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Iul 2022
    Mesaje:
    2
    NU CITA ULTIMUL MESAJ!
    Stiu, doar ca la epiesa le pot lua in 6 rate fara dobanda cu un card de credit.
     
    Ultima editare de un moderator: 17 Iul 2022

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare