1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Vand Skoda Fabia 1

Discuție în 'Vanzari Skoda' creată de DCE, 16 Noi 2019.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. DCE 1st Gear Member

-Marca Skoda
    -Model Fabia
    -Culoare Gri
    -Unic proprietar
    -An fabricatie 2005
    -Euro 4
    -Km reali: 123395
    -Caroserie Break
    -Capacitate motor 1.2 Benzina
    -Aer conditionat
    -Torpedou frigorific
    -Servo
    -Geamuri electrice (fata)
    -ABS
    -Scaune reglabile
    -Volan reglabil
    -Stergatoare fata-spate
    -Anvelope vara/iarna
    -Pret 1500Euro

-PRETUL ESTE FIX!!!-

2. JurasikMan

JurasikMan Skoda Expert

Locație:
    Brasov
    E luata din tara sau adusa de dincolo ? Cum sta cu exteriorul , ca bucurestenii au alte standarde estetice ( no offence ...dar asta este realitatea ....o masina de Bucuresti este impecabila daca nu-i cad usile ....o masina de Brasov , daca are o usa revospita ,chiar si in reprezentanta , nu mai este impecabila ) .

3. DCE 1st Gear Member

NU CITA ultimul mesaj!
    Salut, masina este cumparata din reprezentanta din Romania. Nu cred ca ai vazut in anunt undeva scris "impecabila",masina arata ca o masina din 2005 utilizata.

Ultima editare de un moderator: 17 Noi 2019
    Ingolstadt85 apreciază asta.
  4. JurasikMan

JurasikMan Skoda Expert

Locație:
    Brasov
    Colegule ....vinzi un autoturism , nu o masina de spalat. Conteaza cum arata , cat a fost de lovita , cat este de revopsita ....nu va mai opariti asa cand cineva cere detalii . Am venit in Bucuresti de vreo 5-6 ori pana cand am reusit sa inteleg ca aveti alte standarde decat restul tarii . Te intreb ca persoana interesata , nu sa fac conversatie , m-a rugat un unchi pensionar sa-i caut o masina dar vreau sa stiu cum arata si asta este obligatia ta in calitate de vanzator sa clarifici . Daca este belita pe toate partile nu ma intereseaza . "Functionala" de Bucuresti este de fapt masina de REMAT. Nu ajunge ca explicatie daca vrei sa vina cineva din provincie ca sa o vada .

5. DCE 1st Gear Member

Se poate inchide topicul, multumesc!

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare