1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Usă rezervor blocata.

Discuție în 'Skoda Octavia II' creată de Bololoi Ovidiu Ciprian, 10 Aug 2020.

  1. Bololoi Ovidiu Ciprian

    Bololoi Ovidiu Ciprian 1st Gear Member

    Înscris:
    10 Aug 2020
    Mesaje:
    2
    Va salut,
    ... am o problema cu usa de la rezervor blocata pe "inchis" (semi-inchis) la Skoda Octavia 2 face-lift din 2009 1.8TSI, daca ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi cum as putea rezolva aceasta situatie neplacuta.
    Cu respect, Ovidiu B.
    Va multumesc !
     
  2. Ionut02

    Ionut02 5th Gear Member

    Înscris:
    21 Apr 2019
    Mesaje:
    158
    Locație:
    Bucuresti
    Salut, îl mai poți deschide?
     
  3. Bololoi Ovidiu Ciprian

    Bololoi Ovidiu Ciprian 1st Gear Member

    Înscris:
    10 Aug 2020
    Mesaje:
    2
    Salut "Ionut02", am reușit sa deschid ușa de la rezervor forțat prin împingerea "cuiului" blocator cu o tija subțire metalica, în schimb tot atunci mi s-a blocat ușa din spatele șoferului, care nu am reușit sa o mai deblochez nici azi.
     
  4. Ionut02

    Ionut02 5th Gear Member

    Înscris:
    21 Apr 2019
    Mesaje:
    158
    Locație:
    Bucuresti
    Tb verificată broasca/calculatorul.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare