1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Update navigatie skoda octavia 3 2016

Discuție în 'Skoda Octavia III' creată de Sile21, 29 Iun 2021.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Sile21 1st Gear Member

    Înscris:
    29 Iun 2021
    Mesaje:
    1
    Salutare posesorilor de skoda,
    Recent am achizitionat o skoda octavia 3 vrs combi, an fabricatie 2016, as dori sa fac update la harta de navigatie si nu stiu cum sa fac, mentionez ca am descarcat din sectiunea update skoda dar sistemul din bord nu citeste informatiile, am folosit un sd de 128 Gb, oare nu citeste sd? , trebuie unul mai mic? ori nu am descarcat eu ce trebuie?
    Rog cei care s-au confruntat cu asa ceva sa imi dea niste sfaturi cum sa procedez, o zi buna tuturor!
     
  2. puimik 1st Gear Member

    Înscris:
    12 Mar 2018
    Mesaje:
    13
    Salut. Cred ca mai exista un thread despre sistemul de navigatie. Oricum ai link-ul de mai jos unde introduci VIN-ul masinii si urmezi pasii de acolo.

    https://updateportal.skoda-auto.com/en-US

    Cu stima,
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare