1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Telefon Huawei

Discuție în 'Skoda Octavia IV' creată de Adrian_67, 14 Mar 2021.

1. Adrian_67

Adrian_67 1st Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Salutare stimati membri. In Septembrie 2020 am achizitionat Octavia IV. Astazi am primit si cablul USB-C cu adaptor. Folosesc un telefon HuaweiP smart 2019 si sa constat ca nu il recunoaste tableta de la masina, dar nici un telefon Samsung A7 2018 nu il recunoaste, recunoaste doar telefonul sotiei, dar si pe acesta cand vrea ”muschii ei” adica al masinei, un Samsung Galaxy A20e. Ce pot face in cazul acesta? sa mai intaplat la cineva?

2. Capone26

Capone26 3rd Gear Member

Locație:
    Alba Iulia
    La Scala care are tot usb-c folosesc același Huawei P smart 2019 și Android auto merge f bine, partea de Mirror link nu merge din oficiu (too complicated).
    Bănuiesc ca sistemul de operare e tot MIB3 la ambele mașini.

Adrian_67 apreciază asta.
  3. Adrian_67

Locație:
    Ploiesti
    NU CITA ULTIMUL MESAJ!
    Multumesc. Da sistemul de operare MIB3 este si pe Ambition.

Ultima editare de un moderator: 18 Mar 2021
  4. Capone26

Capone26 3rd Gear Member

Locație:
    Alba Iulia
    Îți recomand să încerci alt cablu cu adaptor, și eu am pățit la fel cu 2 adaptoare diferite noi, doar al 3lea a fost ok.

Adrian_67 apreciază asta.
  5. Adrian_67

Locație:
    Ploiesti
    NU CITA ULTIMUL MESAJ!
    Ok. Multumesc

Ultima editare de un moderator: 20 Mar 2021

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare