1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

SKODA SUPERB AMBITION DIESEL 2016 EURO 6 FARA ADBLUE

Discuție în 'Jurnal de bord Skoda' creată de Alin Beldea, 9 Feb 2020.

1. Alin Beldea 1st Gear Member

Locație:
    AUSTRIA
    Buna ziua la toti posesorii de SKODA.Sunt nou pe forum si pentru data posesor de SKODA.Am SKODA SUPERB AMBITION 2016 motorizare DIESEL 2,0 cu 150CP,este EURO 6 fara ADBLUE,mai are cineva acest model?Masina este cumparata din Austri(aici locuiesc).Este automata DSG.Va multumesc anticipat si o zi minunata la toti!

2. Dumitru Sabin

Dumitru Sabin 5th Gear Member

Salut. Am eu octavia 2016, diesel 2.0 150cp euro 6 fara adblue, dsg6. Sa o stapanesti sanatos! Pune cateva poze...

Alin Beldea apreciază asta.
  3. Alin Beldea 1st Gear Member

Locație:
    AUSTRIA
    20200207_132446.jpg 20200207_132426.jpg

Sper că am reușit să le postez.Ms.frumos,și tu să o folosesti sănătos fără evenimente,o să pun poze și din interior

A ta are ESP?

Ultima editare de un moderator: 9 Feb 2020
  4. Dumitru Sabin

Da. Are "de toate" la.momentul asta. Dupa ce termin cu AID (active info display) mai am 2 lucruri de facut si e cam maxim ce se poate face.

5. Alin Beldea 1st Gear Member

Locație:
    AUSTRIA
    NU CITA ULTIMUL MESAJ!
    Super

Ultima editare de un moderator: 9 Feb 2020
  6. Dumitru Sabin

Este prezentata la rubrica "Masina mea" B200CRL. Super masinuta ta. AM avut de ales intre octavia si superb cand am luat masina...era si o diferenta de bani considerabila... in cele din urma am luat octavia. Dar mereu cand vad un superb...am o usoara urma de regret :)

Distribuie pagina asta