1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Octavia 2, 2.0 BKD, DSG 2007

Discuție în 'Skoda mea' creată de andreinche, 17 Feb 2021.

1. andreinche

andreinche 1st Gear Member

Locație:
    Iasi
    Salut,
    Sunt posesorul unei Skoda Octavia 2 din 2007, motor de 2.0 (cod BKD) si cutie DSG6. Am masina de un an si ceva, am luat-o la 160.000 km de la un domn britanic care o avea in Spania si mi-a dat si un catastif de facturi, un istoric destul de amplu al masinii. Ultimii 10.000 de km nu sunt acoperiti de vreo factura insa i-am facut eu toate cele cand am luat-o (schimb filtre, ulei, placute etc).

Fiind destul de trecuta prin viata masina, am zis sa ma alatur sa mai citesc despre diversele probleme la care sa ma astept.

Toate bune!

2. Little Big

Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

Locație:
    Bucharest

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare