1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Kodiaq Ambition 1.4TSI, 150 CP, DSG 6 trepte

Discuție în 'Skoda mea' creată de OvidiuH, 10 Oct 2020.

Taguri:
  1. pulgatory

pulgatory 5th Gear Member

Locație:
    BUCURESTI
    pentru cei interesati sa le functioneze AA trebuie sa descarce APDOIDE si pe urma din Apdoide sa descarce aplicatia AA care va functiona perfect chiar si cu actualizari , trebuie doar sa permiteti telefonului sa descarcati din surse necunoscute , astept raspuns din partea celor care vor incerca

OvidiuH stiam de aceasta varianta vroiam sa gasesc o varianta mai independenta pentru ca nu, toata lumea poate avea un prieten in Schengen

2. Zaboss 2nd Gear Member

La mine pe S8+ și pe S20+ mergea/merge fără probleme. AA este acum oficial și pentru România, de vreo câteva luni. Pe S8 o instalasem din apkmirror, dar ulterior se actualiza singură, pe S20+ a venit cu ea.

3. mihai05

mihai05 3rd Gear Member

La mine functioneaza androidul auta prin programul aptoide se upgradeaza cînd are nevoie .De cind am luat ursul am schimbat 3 tel toate luate de la orange (3 rapandule ; 2 Ha----- si un A70)si toate au fost cuplate pe masina la vremea respectivă

Ultima editare de un moderator: 19 Apr 2021
  4. pulgatory

Locație:
    BUCURESTI
    Zaboss cand aplicatia AA v-a functiona oficial in Romania vei gasi aplicatia in google play , daca nu poti descarca AA din google play inseamna ca nu este functionala in tara noastra

5. Zaboss 2nd Gear Member

Nu o găsești în Google Play fiindcă este aplicație de sistem, vine by default cu sistemul. Poți doar ca să o dezactivezi din setări, ca pe FB, de exemplu. S8 are Android 9, nu a făcut update la 10, acolo am instalat-o de pe apkmirror. S20+ a venit cu Android 10 și era existentă, eu nu am instalat-o. Am verificat și pe alte 2 telefoane care nu au avut niciodată aplicația și nici nu au folosit-o și este în lista de aplicații. Android 11.

6. pulgatory

Locație:
    BUCURESTI
    documenteazate mai bine si ai sa vezi ca este o aplicatie normala ,iar in tarile unde AA este functional il descarci din google play iar pe telefoanele de generatie mai noua vin cu AA preinstalat de producator sa nu piarda clienti

7. Zaboss 2nd Gear Member

Logica ta e beton. Cum vine inclus în țări în care nu este suportat oficial? Acum este parte a sistemului Android, deci nu ai cum să-l mai descarci din Play cum era o dată, că vine instalat deja. Același lucru este valabil și pentru alte aplicații, gen Facebook/Whatsapp care nu mai pot fi dezinstalate, ci doar dezactivate.

8. pulgatory

Locație:
    BUCURESTI
    Posibil să fie cum spui tu , un lucru este cert la mine AAnu a funcționat decat descărcat de pe apdoide toate încercările de funcționare din alte surse și variante de descărcare au eșuat la S8+ , acum ca AAfunctioneaza trecem la partea 2 mirrorlink ca nici asta nu functioneaza asa ca daca ai o soluție sunt deschis la încercări merci

9. Zaboss 2nd Gear Member

Așa cum am zis, la mine pe S8+ a mers din prima, acolo l-am avut descărcat de pe Apkmirror. MIB 3, dacă are vreo importanță, pe wireless. S8+ a fost și pe un Ford Ecosport, pe cablu, la fel fără probleme.

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare