1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Retrofit Active Info Display (Virtual cockpit)

Discuție în 'Alte modificari' creată de B98XAL, 11 Iun 2019.

1. B98XAL 6th Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Salut! Pot implementa orice retrofit pe aceasta platforma, singurul impediment este costul total

2. Sebastian Sandu 1st Gear Member

Un numar de telefon?

3. Stoica 1st Gear Member

Salut, mai ai ceasuri de bord virtual cockpit pentru octavia 3 ?? A mea este facelift 2018. Multumesc!
    Si mai voiam sa te intreb daca se poate pune de la zero(a mea neavand absolut niciun sistem de siguranta din fabrica) acc line assist si restul

4. B98XAL 6th Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Salut! Pot face orice retrofit pe aceasta platforma, singur impediment pentru tine ar fi doar costul acestora.
    virtual Cockpit pot aduce doar nou cu factura, produs + component protection + codare + montaj ajunge la 6300-6500 lei.
    Pentru restul retrofiturilor trebuie sa scanez mașina sa știu ce module ai pe mașina și sa-ți spun care sunt pași.

5. Little Big

Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

Locație:
    Bucharest
    Tacere...:)

6. B98XAL 6th Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Din păcate prețurile pentru Virtual Cockpit de Octavia 3 nu mai sunt reduse.

Little Big apreciază asta.
  7. Stoica 1st Gear Member

Pff din pacate este destul de scump si acum nu stiu daca merita investitia

8. B98XAL 6th Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Fiecare apreciază ce este util și nu pentru mașina lui. Eu nu sunt un etalon in a nu face Am investit peste 24000€ in mașina personală… in curând o sa va prezint toate modificările pe care le-am făcut in ultima perioada (acum pot declara ca este full + interior custom Full Alcantara + Nappa)

9. Tequilla 1st Gear Member

Salut! La Kodiaq 2018 se poate face modificarea? Cam cat ar ajunge?

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare