1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Probleme portiere/portbagaj

Discuție în 'Skoda Fabia' creată de ciudi, 6 Oct 2009.

  1. iulianp

    iulianp Bronze Member

    Înscris:
    14 Oct 2014
    Mesaje:
    226
    Locație:
    Bucuresti
    Vă salut. La Fabia 1 nu mai strânge șurubul ( cap torx T20 din cantul ușii) ornamentul de plastic din spatele mânerului. Cum aș putea rezolva?
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare