1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Probleme conectare bluetooth

Discuție în 'Skoda Scala' creată de Antonio566, 25 Iul 2020.

Taguri:
  1. Antonio566

Antonio566 1st Gear Member

Am o problema masina mea imi arata incorect contactele care ma suna nu ma lasa sa caut contacte uneori nu mai imi arata numere ajutor

2. Florin D

Florin D 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Salut,

Verifica in telefon daca ai toate permisiunile alocate pentru conectare(Access la agenda) pentru conexiunea cu masina.
    Daca permisiunea este configurata corect in telefon atunci incearca sa dai un reset la infotaiment(mentii apasat butonul din dreapta, cel de volum, pana se reseteaza).

3. Bogdan Mihai

Bogdan Mihai 1st Gear Member

Mai patesc si eu uneori treaba asta..

De obicei opresc motorul, resetez telefonul si dupa aia functioneaza fara probleme.

Distribuie pagina asta