1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Problema 1.4 tdi

Discuție în 'Skoda Rapid' creată de CRISTI0104, 4 Iul 2024.

  1. CRISTI0104 1st Gear Member

    Înscris:
    3 Iul 2024
    Mesaje:
    1
    Salut! Am achizitionat recent o skoda rapid 1.4tdi.....am urmatoarea problema.
    Iau piciorul complet de pe ambreaj dupa care accelerez este moarta nu trage deloc dureaza 6-7 secunde pana cand ajunge la 2500ture dupa intra turbina si masina trage foarte bine. Multumesc
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare