1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Ornament bara spate Fabia sedan

Discuție în 'Exterior' creată de Mihai David, 9 Iun 2008.

1. Mihai David

Mihai David 2nd Gear Member

Locație:
    Campulung Arges
    Va rog mult spuneti-mi si mie daca stiti de unde pot achizitiona un ornament bara spate pentru Fabia Sedan, dar la un pret mai "pamantean"
    Ceva de genul celui din imagine:

http://www.tuning100.ro/products.php?id=1576

Aici mi se pare prea scump totusi pt o buc. de plastic.
    Multam!:confused:

2. k_cristi87

k_cristi87 Silver Member

Locație:
    Gaesti
    Mie mi se pare rezonabil.Intra pe skoda tuning sau superskoda sa vezi preturi

3. k_cristi87

k_cristi87 Silver Member

Locație:
    Gaesti
  4. Mihai David

Mihai David 2nd Gear Member

Locație:
    Campulung Arges
    k, Mersi !!!
    Da' tot scump mi se pare!

5. turbojack

turbojack Silver Member

Locație:
    Cluj
    O optiune ar fi cea a achizitionarii unei piese din targ ,care va sari la fiecare spalare cu jet sau se va pierde pe drum la depasirea a 100km/h. :p
    Componentele de tuning tin de fitze,de aceea sunt tratate ca atare la preturi.Variantele ieftine sunt copii nereusite a originalelor facute de diverse firme de tuning la care calitatea este mai mult decat evidenta.

6. junku 1st Gear Member

cine da comenzi pe superskoda.com???

as avea si eu de dat o comanda pe saitul www.superskoda.com da cineva comenzi? multumesc

Distribuie pagina asta