1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Octavia 3 2014, mufa Media In la Usb si Aux

Discuție în 'Skoda Octavia III' creată de AuguSt1n, 19 Mar 2024.

1. AuguSt1n 1st Gear Member

Salut, am o Skoda Octavia 3 2014. Din cate am observat urmatorul an de Octavia a avut usb si aux, a mea nu are. Intrebarea mea este daca se poate adapta de la media in la usb si aux, gen luat capacul cu totul de la o octavia 2015 sau an mai nou. Am cumparat un cablu media in to usb de pe un site dar nu functioneaza chiar cum ar trebui cate o data nu citeste stick ul.

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare