1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Noua Fabia vRS sau un viitor update ??

Discuție în 'Stiri auto' creată de Cosmin, 16 Iun 2009.

  1. Doragon

    Doragon Skoda Expert

    Înscris:
    21 Iul 2009
    Mesaje:
    1.334
    Locație:
    bucuresti
    ceva nou
    http:/www.4tuning.ro/masini-noi/fabia-rs-edition-s2000-serie-limitata-in-cinstea-succeselor-repurtate-de-skoda-7792.html
     
  2. Ionut_SIG

    Ionut_SIG Silver Member

    Înscris:
    10 Noi 2008
    Mesaje:
    326
    Locație:
    Bacau
    Ultima editare de un moderator: 16 Noi 2010
  3. Doragon

    Doragon Skoda Expert

    Înscris:
    21 Iul 2009
    Mesaje:
    1.334
    Locație:
    bucuresti
    sincer e urata rau din spate iar din fata.....deja e pe strazi
     
  4. panayx

    panayx 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Noi 2010
    Mesaje:
    38
    Locație:
    Galati
    actualul model de fabia nu cred ca a fost o reusita din puct de vedere al designului, iar acum orice ai face nu schimba cu mult situatia, dar noi tinem la "puii" nostri asa ca nu vom critica mai mult de atat!
     
  5. agreecuregity 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Ian 2011
    Mesaje:
    2
    Locație:
    Spain
    Noua Fabia vRS sau un viitor update

    Am citit despre "daily quests", macar vor fi questuri noi. Deja astept urmatorul update ca mi-am facut o parere nu prea buna despre cel ce o sa vina peste cateva luni.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare