1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Mufa pe Skoda yeti 2015

Discuție în 'Skoda Yeti' creată de Knubss, 10 Sep 2020.

Taguri:
  1. Knubss 1st Gear Member

SALUTARE,recent am achizitionat o skoda yeti 2015 si am descoperit o mufa.Aceasta se afla sub butoanele de ac putin mai jos,in locul de pus telefonul.Este o mufa mai lata gen 2 hdmi una langa alta.
    Multumesc anticipat
    O zi buna

Mai exact aceasta mufa

Ultima editare de un moderator: 10 Sep 2020
  2. Dumitru Sabin

Dumitru Sabin Bronze Member

salut. banuiesc ca este interfata audio...

Knubss apreciază asta.
  3. Miai97 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Salut , este mufa pentru cablul MDI prin care poti asculta muzica sau sa incarci telefonul, eu o folosesc pe post de inlocuitor de auxiliar pentru ca a mea yeti nu are mufa de aux, vei gasii numai chinezarii de cabluri destul de scumpicele.

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare