1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Membrii ClubSkoda Targu Mures

Discuție în 'Intalniri / Evenimente' creată de Isty, 19 Oct 2009.

1. Black Daniel Guest

Ii salut pe toti ardelenii, imi scot palaria in fata bunului vostru simt si imi cer scuze pentru ca indraznesc sa intervin in discutiile voastre.
    Cu speranta ca imi veti da voie sa imi exprim o parere, imi permit sa intervin pentru prima data pe acest topic.
    Va urmaresc de mai mult de 3 luni, va citesc in fiecare zi si astept, ca un observator neutru si respectuos sa citesc o cronica, o parere, o impresie de la o intalnire. Eventual, sa vad si o poza.
    Va rog sa nu mi-o luati in nume da rau, dar pana acum nu am citit decat discutii sterile. Eu stiu ca ardelenii sunt mai molcomi, "sed si cujeta" si abia apoi vorbesc, dar as vrea sa citesc si impresii de la o intalnire.

Respecte.
    Black Daniel.

Ultima editare de un moderator: 29 Ian 2010
  2. Tanky

Tanky Cont inchis la cerere

Mda.. deci ce sa zic o fost tare interesant,la 10:00 eram in parcare la real in spate de tot si ma uitam la fiecare masina care intra in parcare da nici urma de vreo skoda :( , am stat pana la 10:20 dupa care am dat o tura de parcare ca nu cumva sa nu va fi vazut, dar tot in zadar,dupa care m-am dus si eu acasa dezamagit :3sadwalk: . Deci, Black Daniel io asa zic ca vei mai astepta mult si bine pana vor aparea niste :photo: de la membrii skoda din Targu Mures, poate cand vine caldura la vara :)

3. cgadalean

cgadalean Skoda Expert

Locație:
    Cluj-Napoca
    Postez aici in numele unui nou coleg care are nevoie de o diagnoza computerizata, a cumparat o masina 1.4 16v din 2001 si inainte de a da ultima transa de bani ar vrea sa stie daca il poate ajuta vreun coleg, sau macar sa fie indrumat intr-un loc/service bun.

Multumim anticipat.

4. RRS 4th Gear Member

Locație:
    Cluj Napoca
    Eu sunt azi, maine, si probabil si joi dimineata in TgMS :) am si interfata, of course...

5. cgadalean

cgadalean Skoda Expert

Locație:
    Cluj-Napoca
    Probabil te va contacta telefonic maine si va veti putea intalni.

6. RRS 4th Gear Member

Locație:
    Cluj Napoca
    rezolvat ;) daca mai vrea cineva, in seara asta...

7. Claudia76

Claudia76 2nd Gear Member

Locație:
    Targu Mures
    Multumesc pentru ajutor

Ne-am intalnit astazi cu Dl. Rares care este o persoana deosebita, asemeni Dumneavoastra. Ne-ati fost de mare ajutor. Acum suntem mai linistiti, avem o siguranta.
    De astazi mai aveti un membru entuziasmat de Skoda :)
    Daca va putem ajuta cu ceva nu ezitati sa ne scrieti deoarece o sa intram destul de des pe forum ...

Multumim frumos pentru tot!
    Toate cele bune!
    Claudia&Laci

8. cgadalean

cgadalean Skoda Expert

Locație:
    Cluj-Napoca
    Ne bucuram ca am putut fi de folos!!!:beerchug:

9. RRS 4th Gear Member

Locație:
    Cluj Napoca
    cu deosebita placere, sanatate pentru toti 3 :)!
    bate si CFR-ul si seara e perfecta :)

10. Claudia76

Claudia76 2nd Gear Member

Locație:
    Targu Mures
    Si noi am luat un Skoda Oktavia si dorim sa cunoastem alti membri din Tg. Mures sau din apropiere :-)

11. LuciMS

LuciMS Junior Member

salutare tuturor! am aparut si eu pe aici :) , bine v-am gasit!

12. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    Bine ai sosit, te asteptam la cat mai multe post-uri!!

13. bituzone 3rd Gear Member

Locație:
    Sighisoara
    Salut si eu sunt din Sighisoara, citind acest topic....m-as fi asteptat sa nu apara nimeni la Real....eu nu m-as fi dus in locul tau, daca nu primeam cu o zi inainte un raspuns ferm de la cei care doreau si puteau sa vina...Noi am vrea sa facem ceva ,....dar nu putem,...vorbele sunt usoare...faptele sunt grele....nu e nimic de acuzat...si eu m-am tras pe c** la intalnirea de vara....sorry

14. cristiani_2009

cristiani_2009 2nd Gear Member

sal

nu stiam de intalnirile voastre dar cand se poate puteti conta si pe mine . doar sa stiu cand si sa pot

15. daniZZ

daniZZ 1st Gear Member

Locație:
    Targu Mures
    Hop si eu....
    Din Targu Mures....

16. Isty

Isty 1st Gear Member

Locație:
    Tg- Mures
    Am revenit din nou nui prea mare schimbare pe aici . Nimic nu s-a schimbat, am vrut sa facem o intilnire pt membri skoda .

17. moisa_j 1st Gear Member

Locație:
    tg-mures
    Salut.bine v-am gasit.sunt si eu din tg mures si mai nou sunt posesorul unei skoda octavia tour din 2005.

18. kakas Junior Member

Locație:
    Targu Mures
    Salutare celor din Targu Mures,
    am avut doua probleme minore la Fabia (AZF, 44kW, 1.4, 2002), speram ca rezolvarea este posibila in urma sfaturilor de pe forum, motiv pentru care m-am inscris si eu. Multumesc tuturor pentru posturi, poze si linkuri, am reusit sa identific amandoua probleme. O problema s-a rezolvat si a doua este in curs de rezolvare. Ma intereseaza grupul din Mures, nu pot promite prezenta sau activitate pe forum sau la intalniri, dar consider ca legatura prin corespondenta electronica sau telefonica intre membrii este esentiala.
    Va salut. Albert

Ultima editare: 20 Noi 2015

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare