1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Martori bord

Discuție în 'Skoda Scala' creată de j.tibi, 23 Mai 2020.

1. j.tibi

j.tibi 4th Gear Member

Locație:
    Miercurea Ciuc
    Am fost la reprezentanță în legătură cu eroarea "Emergency Call", care a apărut și apoi a dispărut a doua zi. Nu au găsit nimic, dar mi-au spus că dacă mai apare, să mă duc neapărat, căci testarea trebuie făcută în interval de 12 ore de la apariția erorii. Ar fi vorba de o eventuală defecțiune a modulului (n-am prea înțeles care modul), care în funcție de rezultatul testării se va schimba, eroarea fiind cunoscută de fabrică.

2. Capone26

Capone26 3rd Gear Member

Locație:
    Alba Iulia
    De ar fi asa ușor cu toate erorile, sa le recunoască și sa te roage ei sa le faci o vizita.

j.tibi apreciază asta.
  3. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Modulul asta face sa sune automat la 112 in caz de accident?

4. j.tibi

j.tibi 4th Gear Member

Locație:
    Miercurea Ciuc
    Da, am înțeles că sună automat dacă în urma accidentului se deschide un airbag.

5. Capone26

Capone26 3rd Gear Member

Locație:
    Alba Iulia
    Astăzi a reînceput sa funcționeze Skoda Connect din senin și surpriza și Bluetoothul, deși nu avea nici o logica erau legate problemele una de alta.
    La dealer nu am apucat sa ajung, își schimba softurile și doar săptămâna viitoare urma sa merg la ei la un posibil update după spusele consilierului.

Emilian Radu apreciază asta.

Distribuie pagina asta