1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Martor motor galben dupa deconectarea bornelor si reconectarea acestora

Discuție în 'Discutii generale Skoda' creată de Antonio566, 22 Oct 2022.

1. Antonio566

Antonio566 1st Gear Member

Azi am mers intro excursie iar la destinatie navigatia infotainment MIB 3 nu se mai oprea , iam dat restart etc nmc, dupa multe incercari am decis sa deconectez bornele si sa le pun la loc , problema cu navigatia se rezolvase se inchidea etc , akm a aparut o alta problema , sta aprins martorul de la motor pe galben , si nu gasesc cauza, nu este nici un dealership skoda deschis (normal pt weekend) si altundeva oricum nu am unde sa o duc. Ce pot face??

2. al bundy

al bundy Skoda Expert

Locație:
    Bucuresti
    Sa pui un tester sa vezi ce problema ai.

Little Big apreciază asta.

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare