1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Kodiaq si Karoq cu probleme la sistemul de franare

Discuție în 'Stiri auto' creată de OvidiuH, 1 Feb 2021.

1. OvidiuH

OvidiuH 3rd Gear Member

Se pare ca o parte din modelele de Karoq si Kodiaq din 2020 au probleme la frane. Ma gandesc ca e util sa aflam si ce vesti aveti voi pe stirea asta. Sunt interesat pentru ca am si eu unul din modele luat in noiembrie anul trecut. Peste cateva zile voi suna la dealer sa vad el ce spune.

2. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Suna si intreaba daca seria ta este afectata!

3. OvidiuH

OvidiuH 3rd Gear Member

@Little Big am sa sun probabil maine, ma gandeam sa le las ceva zile sa se documene si ei, dar daca e cu serii cred ca deja ar trebui sa aiba datele.

4. OvidiuH

OvidiuH 3rd Gear Member

Intre timpp s-a aflat si ce coduri de la VW sunt afectate:

• Audi 46i7
    • Seat 46i9
    • Skoda 46i5
    • VW 46i6
    Intrebarea este cum afli daca ai sau nu acest cod? Mai exact unde ar trebui sa fie scris? In contract sau unde?

5. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    De ce nu suni la Porsche? Ro?Daca masina e luata din Ro.

6. OvidiuH

OvidiuH 3rd Gear Member

Masina e luata din MD, am sunat acum la reprezentanta, am aflat si eu ca am codul CZDA si CZD la motor. Acum incep sa caut ce se stie despre ele. L amine nu-s probleme, stau linistit!

Little Big apreciază asta.

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare