1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Kit Xenon

Discuție în 'Exterior' creată de Staff, 3 Ian 2013.

1. Staff 1st Gear Member

Salutare si La multi ani. Imi puteti recomanda un kit xenon H7 pentru Superb 3U4? As vrea sa aflu si care este diferenta dintre 35w si 55w. Am gasit cateva kit-uri la 100-150 lei. Ce credeti despre ele? Multumesc

P.S. ma intereseaza culoarea sa fie alb-pur. Ma insel sau sunt cele de 4300K?

2. al bundy

al bundy Skoda Expert

Locație:
    Bucuresti
    Sincer?
    NU recomand csenon AM.

3. Behu

Behu 1st Gear Member

Locație:
    Cluj-Napoca
    Iti dai seama care e calitatea unui astfel de kit, daca costa mai putin decat unele din becurile H7 halogen disponibile pe piata?
    Daca chiar vrei sa pui un kit xenon after-market, ar fi mai bine sa te gandesti la ceva mai de soi.

4. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    vb lui AL,sa nu se mire dc pica o mica piesa de vreo 1200ron.imi sare numele acum..calculator lumini cumva?

5. Staff 1st Gear Member

Pentru kit-ul xenon eram dispus sa dau banii astia. Daca e mai mult nu pun pentru ca nu vreau sa investesc in asa ceva foarte multi bani. Daca voi spuneti ca nu e ok nu pun. De asta am preferat sa va intreb pe voi in loc sa iau decizii aiurea.

Distribuie pagina asta