1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Interior

Discuție în 'Interior' creată de Englezu888, 5 Feb 2010.

  1. T. Carmen Skoda Expert

    Înscris:
    29 Apr 2012
    Mesaje:
    2.181
    Fiindca masina ta este prevazuta cu AC, constructorul autoturismului, s-a gandit sa poti sa pui in acel sertaras o doza de suc, tragi de maneta in pozitia ON, si o va mentine rece.
    Sau altceva...:)
     
  2. flaviii 1st Gear Member

    Înscris:
    12 Aug 2013
    Mesaje:
    15
    ooo, Nu credeam ca Skoda s-a gandit asa bine la clienti ei, eu avand innainte un amarat de Opel Vectra B, asta deja mi se pare ceva foarte tare :), deja imi place Skoda :D
     
  3. Luke07

    Luke07 1st Gear Member

    Înscris:
    15 Oct 2012
    Mesaje:
    2
    Locație:
    Cluj-Napoca
    cum scot grila de aer din stanga bordului la Fabia1? Si unde gasesc una de schimb si la ce pret?
    Si a doua chestie: pe consola centrala, in dreapta radio-cd-ului exista un suport de pahar pliabil dar e rupt. Gasesc asa ceva? Cum se inlocuieste acesta din urma?
    Multumesc!
     
    Ultima editare: 27 Noi 2013
  4. Sebi cu skoda fabia 1 1st Gear Member

    Înscris:
    3 Mai 2022
    Mesaje:
    1
    Salut dragi posesori de Skode!
    Recent am cumparat o fabia 1 2001 1.4 16v si as avea o nelamurire legata de interior, anume... daca scaunele de pe fabia 2 s ar potrivii pe fabia 1(mentionez ca pe a mea am si airbag uri si incalzire)!
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare