1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Impresii intalnirea de iarna 2011

Discuție în 'Intalniri / Evenimente' creată de Tetel, 27 Feb 2011.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. ohne_zucker Platinum Member

Locație:
    Viena
    Vad ca pe aici nu prea mai posteaza nimeni nimic, asa ca in curand topicul nu va mai fi "sticky".

Voiam sa stiu cine este de acord sa deschidem mult-asteptatul topic "Intalnirea de vara 2011"?
    Si bine-inteles, vom avea si pool ca sa putem vota atat locatia cat si weekendul in care vom merge.:friends:

2. Doragon

Doragon Skoda Expert

Locație:
    bucuresti
    marius, lasa-l sticky ce ai cu el? nu conteaza ca nu s-a mai scris de ceva timp ;)

3. ohne_zucker Platinum Member

Locație:
    Viena
    Pai il las, dar asta pana cand vom deschide alt topic despre intalnirea de vara, atunci nu va mai fi stick ca nu va avea de ce....cine va dori sa posteze acolo o poate face...doar nu o sa stea sticky un an :p

4. cgadalean

cgadalean Skoda Expert

Locație:
    Cluj-Napoca
    Inca e devreme, pana se numara bobocii mai este timp... si pentru intalnirea de vara inca e prea devreme sa stabilim ceva inca de pe acum.

5. mbgd

mbgd Gold Member

Locație:
    bucuresti
    sunt nou pe forum dar am ramas placut impresionat de intilnirea voastra si de modul cum a fost povestita.sper sa ajung si eu la o intilnire.poate la vara.e putin mai complicat pt ca am un baietel de 1,3 ani.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare