1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Diagnoze, activare range, inlocuire switchuri portiere si cleme macarale electrice, t

Discuție în 'Servicii auto' creată de al bundy, 28 Aug 2010.

1. al bundy

al bundy Skoda Expert

Locație:
    Bucuresti
    Atata timp cat il iei de pe o masina care are telecomandade ce trebuie vre-un cod ?
    Normal ca tu avand acum cheie normala si vrei briceag trebuie sa muti cipul care nu are legatura cu partea de confort.

Modulul trebuie sa stie de2sau 4 geamuri electrice, la fel cum ai tu acum pe masina.

Ultima editare de un moderator: 8 Noi 2019
  2. al bundy

al bundy Skoda Expert

Locație:
    Bucuresti
    Anunt valabil.

3. AlienUW

AlienUW 1st Gear Member

Locație:
    Germania
    Bună ziua , deoarece nu știam in care topic să scriu , am zis ca voi scrie aici (in caz că e greșit , îmi cer scuze) . Aș dorii să-mi fac unele îmbunătățiri la o Skoda Octavia 2 2010 1.4 TSI , îmbunătățirile fiind schimbare bord cu MaxiDot implicit manetele , computerul de coloana și activare Tempomat , m-ar putea cineva ajuta cu câteva sfaturi, sau , eventual cineva din Jud. Mures care m-ar putea ajuta ?
    Am făcut rost de un bord 1Z0 930 803Q (este maxidot sau nu?L-am găsit la dezmembrări și avea maneta de trip , dar nu știu sigur ) iar , calc de coloana care îl am eu este 1K0 953 549 DA , va merge schimbat cu unul cu terminația CP sau CQ ? Va mulțumesc anticipat !

4. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Scrie.i prin PM.

5. crocodilul77 1st Gear Member

Salut. Cine ma poate ajuta sa anulez interogarea de bec ars la o skoda octavia 2 din 2004?
    Am pus becuri led atat pe faza scurta cat si pe cea lunga si imi apare eroare de bec ars in bord.
    Mentionez ca am schimbat centrala electrica cu una de pe o masina din 2009 ca sa imi mearga cornering-ul.
    Multumesc.

6. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Suna.l si vezi daca e disponibil!

Distribuie pagina asta