1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Deconectare baterie

Discuție în 'Skoda Fabia II' creată de aky09, 7 Feb 2015.

1. aky09 1st Gear Member

Salut , in primul rand sunt nou ,si nu ma prea descurc cu forumurile...dar nevoia te impinge si la astea...Acum aproape un an ,am achizitionat din targ o fabia 12 motor azq de care am fost multumit la banii pe care i-am dat,si la ce masina am avut inainte... Acum insa mi-sa aprins martorul la bord ,cel cu motorulsi am intrebat iin stanga si dreapta pana am aflat ca este o bobina .Am cumparat o ,am schimbat o si motorul merge acum rotund fara trepidatii Problema este ca nu sa stins martorul de la bord,si lucrul asta ma cam enerveaza rau.Acum intrebarea mea este daca deconecrez bateria se poate stinge? Si si ..mai ales ce se intampla ,am ceva de pierdut?

2. al bundy

al bundy Skoda Expert

Locație:
    Bucuresti
    NU, eroarea nu se strge decat cu VCDS.

3. aky09 1st Gear Member

Mutumesc al b. Pot pierde codul de la cd player?(pe care nu il stiu) sau practic,ce se intampla prin conectarea-deconectarea bateriei?

4. al bundy

al bundy Skoda Expert

Locație:
    Bucuresti
    NU se pierde codul.

5. anghel sorin 1st Gear Member

ce inseamna VCDS

6. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Sistem de diagnoza pentru Skoda,Seat,Audi,Volkswagen.

Distribuie pagina asta