1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

De ce sa ma duc la un service romanesc?

Discuție în 'Service' creată de retrimer, 18 Noi 2008.

  1. retrimer 1st Gear Member

    Înscris:
    27 Mai 2008
    Mesaje:
    7
    Zilele trecute am fost in Bulgaria si am tras o fuga pana la Skoda sa vad ce preturi au la stergatoarele aero ce doream sa le iau din Bucuresti.
    In Bucuresti costau 145 de lei
    In Veliko Tarnovo, probabil si in Russe 95 de lei
    Am intrebat de service 30.000 km si mi-au spus ca cu totul, full, cu tot cu ulei nou costa 150 euro. Aaah, plus ca mi-o da in 3 ore, numai sa fac rezervare cu o zi inainte.
    Romania - 750 de lei, daca esti in Bucuresti mai astepti si cateva zile pana ce ti-o da.
    Nimeni nu se simte luat de prost?
     
    Ultima editare: 18 Noi 2008

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare