1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Cutie de viteze defecta pentru 1.5 TSI

Discuție în 'Skoda Octavia IV' creată de Adrian Pop, 16 Apr 2021.

1. Amc mihai 1st Gear Member

Să sperăm că s-a găsit rezolvarea, nu am nimic personal cu Skoda, Skoda am avut tot timpul, însă acesta m-a dezamăgit. Eu fiind la a doua cutie + alte probleme de soft, îmi este greu sa îmi revin. Însă totuși a fost model abia apărut și sperăm că se vor rezolva problemele in timp. Contează enorm și cum sunt tratezi clienții, mă refer la rapiditatea de a găsi soluții de rezolvare a defectelor.

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare