1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Covorase cauciuc/mocheta

Discuție în 'Intretinere' creată de eu eu, 3 Iul 2018.

1. eu eu 1st Gear Member

sunteti multumiti de covorasele de cauciuc originale skoda?
    Mie nu imi plac ca imi prind piciorul intre margine si pedale , nefiind intrat covorasul sub pedale.
    O sugestie de alte covorase de cauciuc mai ok?
    Multumesc

2. mihaichamp 1st Gear Member

Covorasul la Skoda rapid are doua bolturi in care se prinde , si cred ca nu ar trebui sa-ti intre piciorul intre pedale si marginea covorasului

3. ducu22 1st Gear Member

Eu sunt foarte mulțumit de covorașe.

4. eu eu 1st Gear Member

sunt cele doua bolturi, nu se trage, dar nu vine sub pedale, ma rog..pe mine ma incomodeaza in fiecare zi si de aceea voiam sugestii pentru alte tipuri de covorase nu cele originale.

5. Eko 3rd Gear Member

Locație:
    Sibiu
    Eu mi-am luat covorase cauciuc tip tavita Novline 3D de pe Emag. Se potrivesc perfect, sunt undeva la 120-130 lei. Am facut mai multe comenzi pana am dat de o firma care sa le aiba,se pare ca sunt foarte cerute.

Adi Sim și eu eu apreciază asta.

Distribuie pagina asta