1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

conectare bluetooth

Discuție în 'Skoda Superb' creată de ionutionut99, 25 Oct 2023.

1. ionutionut99 1st Gear Member

Salutare.
    Recent am achizitionat o Skoda Superb 2, din 2010 , 1.8 TSI , si am o nelamurire.
    Masina a fost adusa din Germania (nu cred ca are neaparat relevanta) , si de cand am preluat-o, tot am incercat sa ma conectez la bluetooth, dar numa nu reusesc.
    pe functia de media de la navigatie, bluetooth-ul apare cu culoarea gri , nefiind disponibil cred, dar din setarile media e activat.
    momentan am reusit sa ma descurc cu un cablu auxiliar, dar totusi bluetooth ul ar fii de mare ajutor.

2. al bundy

al bundy Skoda Expert

Locație:
    Bucuresti
    CE navigatie ai ? Ai modul de BT sub scaunul pasagerului ?

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare