1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Compatibilitate piese

Discuție în 'Skoda Fabia' creată de Boder1k, 3 Feb 2020.

1. Boder1k

Boder1k 1st Gear Member

Salutare! In urma unui nefericit incident doresc sa imi cumpar din dezmembrari urmatoarele piese pentru Skoda Fabia 1.9 SDI 2006 varianta hatchback : bara fata, capota, trager, aripa fata stanga si portiera sofer. Dupa ceva cautari am gasit aceste elemente pe aceeasi culoare cu cea a masinii mele singura diferenta fiind ca piesele provin de pe variantele combi sau sedan de Fabia. Sunt compatibile acestea intre ele? Multumesc anticipat!

Distribuie pagina asta