1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Codare centuri, needle sweep

Discuție în 'Skoda Octavia II' creată de Pr1me, 2 Apr 2024.

1. Pr1me 1st Gear Member

Va salut. In primul rand, imi cer scuze daca s-a mai discutat problema cu codarile, dar nu am gasit nimic pe forum. Am achizionat recent o Skoda Octavia 2 2008 1.9 BXE si am incercat cu VCDS-ul sa scot bipaiala centurilor + martor si sa activez needle sweep, dar din pacate, nu am reusit cu cateva metode de pe YouTube. Am citit undeva ca nu s-ar putea face, exista cineva care ma poate ajuta/lamuri cu problema asta?

Va multumesc!

2. al bundy

al bundy Skoda Expert

Locație:
    Bucuresti
    eliminarea avertizarii de centura se poate, staging nu.

Distribuie pagina asta

1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare