1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Club Skoda Harghita

Discuție în 'Intalniri / Evenimente' creată de j.tibi, 17 Feb 2020.

1. j.tibi

j.tibi 1st Gear Member

Locație:
    Miercurea Ciuc
    Salutări tuturor!

Aș vrea să aflu dacă mai sunt membrii activi clubskoda.ro din județul Harghita, poate organizăm și noi ceva.

2. Universalis

Universalis Bronze Member

Salut. Nu cred ca mai sunt cluburi si intalniri. Am citit aici ca cineva zicea ca exista facebook si nu se mai tin intalniri.

Little Big apreciază asta.
  3. j.tibi

j.tibi 1st Gear Member

Locație:
    Miercurea Ciuc
    Salut. Mersi pentru informații. Cred că este păcat că nu se mai organizează întâlniri. Despre facebook o singură părere: eu nu am cont și nici nu voi avea :)

4. Universalis

Universalis Bronze Member

Salut! Nici eu nu am cont Facebook si sunt de acord cu tine, una e sa socializezi`pe viu`, sa schimbi pareri fata in fata cu colegii skodisti si alta e sa scrii pe FB. Pacat ca nu se mai fac intalniri.

5. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Poate cei de la vwforum se mai intalnesc.Am participat si eu la cateva intalniri.Am fost la intalniri in tara la diverse pensiuni.Prin zona Siriului,Fagaras,Moeciu..Zile faine,momente frumoase.

Universalis apreciază asta.

Distribuie pagina asta