1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Clapeta de protectie rezervor Skoda Octavia 2

Discuție în 'Skoda Octavia II' creată de catax4u, 17 Aug 2017.

1. catax4u 2nd Gear Member

Salut. Am o mica problema la acest capac. Cand il inchid nu vrea intotdeauna sa se inchida, dupa ce alimentez de exemplu. Trebuie sa incerc de mai multe ori pana se inchide. Ce ar putea fi? S-a uzat ceva la mecanismul de acolo? Face un click dar nu inchide mereu.

2. T. Carmen Skoda Expert

3. catax4u 2nd Gear Member

Se potriveste la Skoda Octavia 2 din 2010? Din poza pare sa fie la fel. Se mai plateste ceva in plus fata de pretul afisat acolo? Ma gandesc la transport.

4. T. Carmen Skoda Expert

Da.
    Nu apare Free Shipping, inseamna ca vei plati transportul.

5. catax4u 2nd Gear Member

Se schimba greu? Intreb ca imi vine sa schimb eu sa nu mai stau pe drumuri. Am intrebat , si pe langa piesa mai dau inca o data si ceva costul ei.

6. T. Carmen Skoda Expert

Ai codul piesei. Ai incercat la magazinele de piese auto? Este posibil sa aduca pe comanda, poate la un pret ok.
    Te rog sa te uiti aici:

7. catax4u 2nd Gear Member

Multumesc pentru informatii. Am facut comanda, a venit la o saptamana, cost 25 lei si l-am schimbat eu foarte usor. Ca sa vedeti o diferenta de pret, la reprezentanta voiau 40 ron manopera, 30 ron constatare+ pretul piesei. Multumesc inca o data.

Little Big apreciază asta.
  8. tiniki 1st Gear Member

Salut . Stie cineva daca snurul acela de cauciuc care tine busonul de la rezervor se poate gasi undeva ? Multumesc

9. mcr-octavia2-variant 1st Gear Member

Bună ziua, încearcă pe www.joom.com, eu de acolo am comandat, am plătit 13 lei ( inclus transport)

Distribuie pagina asta