1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Bare cupola pentru portbagaj octavia tour

Discuție în 'Exterior' creată de firemanco, 4 Mar 2009.

1. firemanco

firemanco 1st Gear Member

Caut kitul de bare pentru portbagaj compatibile cu octavia tour.
    Se aduc pe comanda la reprezentante dar sunt prea scumpe. Ma poate ajuta cineva si cu alte posibilitati.

2. turbojack

turbojack Silver Member

Locație:
    Cluj
    Bare transversale sau longitudinale?
    Cele longitudinale sunt specifice modelului si le vei gasi doar noi sau SH.

3. firemanco

firemanco 1st Gear Member

Bare transversale, pt. ca nu e combi.
    de fapt nu prea stiu care e treaba cu ele, chestia e ca vreau o solutie pentru transportul ocazional de obiecte voluminoase (ex.caiac) & scuze pt. intarziere.

Ultima editare: 11 Mar 2009
  4. ovidel

ovidel 3rd Gear Member

Locație:
    Tarnaveni
    Cine stie daca pentru montarea barelor longitudinale pe o Fabia combi trebuie data sau desfacuta tapiteria pe intarior ?, pentru ca eu c-am asa am vazut ca trebuie. Astept parerii

5. cgadalean

cgadalean Skoda Expert

Locație:
    Cluj-Napoca
    Da, tapiteria trebuie data jos pentru a avea acces la strangerea suruburilor de fixare a barilor de caroserie.

6. ovidel

ovidel 3rd Gear Member

Locație:
    Tarnaveni
    Mersi colegu Cgadalean sa stii ca am rezolvat si le-am pus , arat super misto cu ele, am demontat tot pavilionul dar nu-i problema ca o decurs totul bine.

7. emilvef Junior Member

gasesti la Tesco ungaria cca 9000 fotinti

Distribuie pagina asta