1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Verificare gratis?

Discuție în 'Service' creată de MMM, 18 Apr 2011.

1. MMM

MMM Bronze Member

Locație:
    Bot'şăni
    Un service - destul de competent, după opinia mea - din Botoşani oferă verificări "gratis" pentru mai multe sisteme ale autoturismului. Mâine am programare, iar seara sau poimâine voi reveni cu detalii.
    http:// www.chamade.ro/oferte.htm

2. MMM

MMM Bronze Member

Locație:
    Bot'şăni
    Loool! Am "întârziat" cu detaliile: foarte competenţi băieţii, mai ales (sau cel puţin) inginerul care mi-a verificat vehicolul... Cu siguranţă voi mai reveni, la nevoie! :salute:

3. ionutmarian 1st Gear Member

@ mai ales la ce strazi aveti in BT (numa guri de canal si gropi)

@sry de off

Ultima editare de un moderator: 26 Apr 2011

Distribuie pagina asta