1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

upgrade mp3 player blues to Swing

Discuție în 'I.C.E. (In Car Entertainment)' creată de CatalinG, 4 Ian 2017.

1. CatalinG 1st Gear Member

Salut,

As vrea sa fac acest upgrade. Intrebarea mea este daca merita investitia si daca se instaleaza usor modelul swing? Am inteles ca am nevoie de un cod de validare?

2. micutzu666

micutzu666 MODERATOR

Locație:
    Bucharest
    Cine ti-l vinde ar trebui sa-ti dea si acel cod.

3. CatalinG 1st Gear Member

Inca o intrebare. Credeti ca modelul swing de la octavia 3 din 2013 functioneaza pe octavia 2 facelift 2011?

4. JurasikMan

JurasikMan Skoda Expert

Locație:
    Brasov
    De functionat probabil ca functoneaza. Conteaza sa il recunoasta modulul . Daca face urat ( adica descarca bateria sau nu merg toate functiile - comenzi volan si altele ) poti incerca sa faci update de CAN sau sa il schimbi ( CAN-ul ) . Nu stii pana cand nu il montez efectiv . Dar problema este rezolvabila .

Distribuie pagina asta