1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Unghi reglare Skoda Octavia 3

Discuție în 'Skoda Octavia III' creată de Deme, 14 Mai 2018.

1. Deme 1st Gear Member

Salut, am o Octavia 3 si imi tocește cauciucul pe spate dreapta , se face unghi si pe spate ? Am fost la unghi si mi-au zis ca nu se face unghiul pe spate!!

2. JurasikMan

JurasikMan Skoda Expert

Locație:
    Brasov
    Din cate se vede la cautarea pe gogu' ...ai punte fixa . Singura problema poate fi puntea stramba sau fuzeta . La punte fixa nu se fac unghi si cadere .

3. Deme 1st Gear Member

Atunci o sa sun la reprezentanta ca este mașina in garanție, mulțumesc!!

4. JurasikMan

JurasikMan Skoda Expert

Locație:
    Brasov
    De departe cea mai buna solutie .

5. sergiu.ovydyu 1st Gear Member

Pe spate exista posibilitatea de a efectua unghiul de cadere si atat. Insa te sfatuiesc daca vei face acest lucru sa mergi la cineva experimentat care a mai facut lucrul asta.

Distribuie pagina asta