1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Superskoda.com

Discuție în 'Exterior' creată de Curca Marian Catalin, 15 Aug 2019.

1. Curca Marian Catalin 1st Gear Member

Salutare, sunt nou pe aici, dar nu pe forumuri :) Dupa o cautare, nu am gasit nimic legat de site-ul superskoda.com
    A comandat cineva de la ei? stie cineva cat de seriosi sunt?
    Finul meu are o Superb III si il interesa cateva accesorii de pe acel site, dar din ce a inteles, nu livreaza in romania.
    Daca poate cineva sa ma ajute cu detalii, cum se procedeaza cu ei, chiar si adus din alta tara (contracost, evident), ii sunt recunoscator maxim.
    Pe finul meu il intereseaza lip bara fata, praguri, bara spate, si ornamentul cromat de la baza portbagajului.
    Sau daca stiti alternative sau daca aveti de vanzare, la fel, astept raspuns.
    Multumesc

2. SergiuS7 2nd Gear Member

Eu am cumparat de la ei acum un an si ceva (martie 2018) aparatori de noroi fata pentru Kodiaq, care nu se gaseau atunci la reprezentanta, si tin minte ca le-am platit cu cardul pe net si le-am primit acasa fara probleme (in Cluj). Nu era nici o problema cu livrarea in Romania. Dar de atunci, sincer, n-am mai intrat pe site...

Distribuie pagina asta