1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Superb 2.0Tdi 2012

Discuție în 'Skoda mea' creată de ionutzmi, 20 Oct 2018.

1. ionutzmi

ionutzmi 1st Gear Member

Locație:
    Giurgiu
    Salutare colegi , de cateva zile conduc Superb combi Elegance , motor 2,0tdi - 140cai Euro 5, fabricatie 2012.
    Am ajuns la acest model datorita spatiului inteior oferit ...avand 2 copii .am considerat ca e cel ma spatios break pe care -l pot cumpara . Masina dispune de foarte multe dotari ... interior textil bej + insertii mahon , sistemul de muzica Bolero , scaune fata incalzite cu reglaj electric , dublu climatronic ,4 geamuri electrice , pilot automat, computer bord MFD , perdelute geamuri spate , faruri xenon , proiectoare ,senzori parcare spate, cotiera fata si spate jante aliaj R17 ,... 276000 masina are ceva km dar se prezinta inca foarte bine.

Fișiere atașate:

2. ionutzmi

ionutzmi 1st Gear Member

Locație:
    Giurgiu
    Am reusit sa incarc cateva poze , totodata am descoperit si primele probleme ... usa dreata fata nu se incuie si reglajele elctrice ale scaunului dreapta fata nu functioneaza .

Fișiere atașate:

KMF apreciază asta.

Distribuie pagina asta