1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Sticker Club!!!!

Discuție în 'Off-topic' creată de AndreiHTX, 3 Dec 2009.

1. AndreiHTX

AndreiHTX Platinum Member

Locație:
    Bucuresti
    Vin si eu cu o propunere!! am vazut ca multe cluburi auto au un sticker o emblema anume?? n-am putea face si noi un desing specific clubului nostru??? ar fi super( parerea mea) sa se vada fiecare unde trage! eu deja i-am gasit locul pe a mea Skodita insa acum sa vorbim cu totii ce desing sa facem si la ce firma sa apelam!! ce parere aveti??? ma sustine cineva??

2. SheriffC

SheriffC 2nd Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    de acord cu tine sunt.te sustin.

3. Ionut_SIG

Ionut_SIG Silver Member

Locație:
    Bacau
    Nu e rea deloc idea
    Asteptam parerea moderatorilor

4. AndreiHTX

Locație:
    Bucuresti
    haideti si alte pareri!! va multumesc pana acum pentru sustinere!!! :):icon_thumright::friends:

5. Black Daniel Banned

Si eu sunt de acord cu ideea.
    Dupa gustul meu, mi-ar place sa fie ceva mic (10-15 cm) si discret, dar totusi sa fie interesant si sa atraga atentia.

Cine se simte cu talente artistice :thrashi: , as propune sa incerce cateva schite, pe care sa ne dam fiecare cu parerea, si apoi majoritatea sa aleaga.

6. AndreiHTX

Locație:
    Bucuresti
    ai perfecta dreptate Daniel!!! sunt total de acord cu tine am omis sa specific dimensiunile sa fie ceva finut discret!:)

alte sugestii??? nu mai are nimeni?

Ultima editare de un moderator: 3 Dec 2009
  7. cgadalean

cgadalean Skoda Expert

Locație:
    Cluj-Napoca
    La acest tip de idei bune moderatorii nu trebuie sa fie cei care dau acceptul, dupa cum se mai spunea trebuie sa fie cineva cu simt artistic sa se faca cateva modele care sa fie puse pe forum pentru a fi aprobate de catre majoritate, doar nu o sa faca moderatorii un sticker si sa-i oblige pe restul sa-l afiseze pe masina.
    Asteptam idei, forme, design-uri etc... dupa care impreuna vom stabili modelul care ne convine tuturor.

8. AndreiHTX

Locație:
    Bucuresti
    eu abia sambata seara sau duminica voi putea veni cu o schita ca atunci voi lua legatura cu cineva care are simt artistic care ma va ajuta sa arat ideea mea! cat despre moderatori in fond si la urma urmei doar nu ne apucam de capul nostru sa facem sticker fara acceptul vostru:)

9. cgadalean

cgadalean Skoda Expert

Locație:
    Cluj-Napoca
    Nu ne grabim, graba strica treaba... asteptam sa fie mai multe modele pentru a avea de unde sa alegem.:salute: Daca e pentru binele forumului :thumbs-up:

10. narok 6th Gear Member

Locație:
    iasi
    Super bine gandit ... locul de amplasare e deja stabilit pe Skodita

11. AndreiHTX

Locație:
    Bucuresti
    idem:)) in sfarsit am si eu o idee care e apreciata ^:)^

12. JurasikMan

JurasikMan Skoda Expert

Locație:
    Brasov
    ... si sa fie pe negru , ca este elegant. ( Si pentru ca eu am masina neagra :idea:)

13. Black Daniel Banned

... sau pe verde, pentru ca verdele este culoarea asociata cu Skoda :w00t:.

Ultima editare: 4 Dec 2009
  14. Ionut_SIG

Ionut_SIG Silver Member

Locație:
    Bacau
    Da

Dar negrul merge cu absolut orice culoare pe cand verdele...

Ultima editare de un moderator: 7 Dec 2009
  15. narok 6th Gear Member

Locație:
    iasi
    Daca vopseaua masinii e neagra si geamurile foliate negru ce se alege de sticker ?? cata vizibilitate o sa mai aiba?? parerea mea e ca trebuie o culoare deschisa dar nu tipatoare ...

16. Ionut_SIG

Ionut_SIG Silver Member

Locație:
    Bacau
    Dai folia jos .......... glumesc

Ca doar nu o sa fie negru complet, trebuie sa fie ceva placut la vedere si care sa ne reprezinte ca posesori de auto Skoda si utilizatori ai acestui forum, am zis si eu o parere.

17. narok 6th Gear Member

Locație:
    iasi
    Ar fi mult mai bine daca in acest proiect ne-am implica mai multi .... ceva mai mlte pareri .... eu chir nici nu ma prea pricep dar nici timp nu am, sincer vorbind, sa ma apuc sa fac un model. chiar nimeni ?? au trecut cateva zile de cand a fost lansata ideea si m-am descurajat. unii poate cred ca e o banalitate. aceasta idee nu o sa fie una de moment... o sa fac tot ce pot sa o pun in aplicare

18. SheriffC

SheriffC 2nd Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    putem sa ne legam de emblema de la skoda sau......desenu sa fie un model de skoda??doar conturul

19. Black Daniel Banned

La mine, talente artistice = zero, dar o parere cred ca pot sa imi dau : un "S" de la Skoda, din ala cu caciulita, dar stilizat, adaugat alte elemente de design ... e doar o parere ...

:sign_ot: Hai ca am zis-o. Ca si asa sunt o gramada de incompetenti in tara asta care isi dau cu parerea in domenii de care habar nu au :jump:

20. k_cristi87

k_cristi87 Silver Member

Locație:
    Gaesti
    Eu ma gandeam la emblema masinii si in loc de Skoda Auto sa scriem Club Skoda cu niste caractere frumoase...Am eu un prieten cu plotter dar trebuie intai sa gasim modelul potrivit si apoi vorbesc.

Distribuie pagina asta