1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skodita mea...

Discuție în 'Skoda mea' creată de SimonZ, 20 Mar 2014.

  1. SimonZ 1st Gear Member

    Înscris:
    20 Mar 2014
    Mesaje:
    2
    Va salut cu respect! Numele meu este Simon, sunt din Tulcea si de cateva zile in familia mea si-a facut aparitia o skodita fabia, alba, 1.2 htp, fara servo, geamuri electrice si asa mai departe..( cheala). Tatal meu a fost incantat de ea si a cumparat-o. Are 107.000 km la bord si pot spune ca merge si functioneaza destul de bine( voi revenii cu poze ). Ceea ce vreau sa va intreb pe voi este legat de anumite sfaturi pe de care trebuie sa tin cont dat fiind faptul ca suntem noi posesori de skoda fabia, daca ma puteti indruma spre anumite parcuri de dezmembrari de unde pot achizitiona anumite lucruri ( busonul de la rezervor, placajul aceala de la portbagaj etc.) si daca ii pot monta o caseta de directie cu servo. Multumesc mult, si o zi frumoasa !
     
  2. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.310
    Locație:
    Bucharest
  3. SimonZ 1st Gear Member

    Înscris:
    20 Mar 2014
    Mesaje:
    2
    Multumesc frumos!
     
  4. Adrian Marian B.

    Adrian Marian B. 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Apr 2014
    Mesaje:
    25
    Placajul acela din spate si la mine sa ondulat , dar cu un "soricel" si putina indemanare de taiat, din placaj de rumegus presat pot spune ca a iesit mult mai bine ca cel din fabrica :D si nu este greu deloc , comparativ cu cartonul acela care se afla din fabrica.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare