1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

skoda yeti

Discuție în 'Skoda Yeti' creată de sumi, 13 Oct 2009.

1. Rene 1st Gear Member

Are cineva idee la cat s-ar ridica costurile unei revizii pentru o Skoda Yeti, motorul 1.8 TSI, 4x4?

Mentionez ca va fi prima revizie a masinii, la 1 an de la achizitie si dupa parcurgerea a aproximativ 11000 de kilometri.

Nu intentionez sa cumpar eu separat consumabile sau ulei (din lipsa de timp si de pricepere), ci sa merg pe mana celor de la service-ul autorizat.

La cat sa ma astept? Multumesc anticipat.

2. Rado46

Rado46 Silver Member

Locație:
    Timisoara
    mai mare si mai aratos!draguta masina.

3. eumo4 1st Gear Member

Salutare posesori ai marcii Skoda .

Sunt unul din fericitii posesori ai marcii Skoda- am un Yeti 1.2 tsi - de un an de zile . Nu a fost noua cand am luat-o .. undeva la 25000 mile - a fost o masin acu volan pe dreapta si care a suferit ceva modificari pt a circula pe drumurile noastre - volan pe stanga . Cei de la skoda au fost foarte surprinsi de modificari . Eu unul sunt multumit de masina -am testat-o in toate conditiile -
    vara -iarna - drum noroios - macadam . multumit . pt un motor 1.2 tsi 6 trepte este super ok . Mai nasol consumul de 6-7-11 % in functie de viteza , drum etc .

Tamas Bogdan apreciază asta.
  4. Tamas Bogdan 1st Gear Member

Am o problema cu o skoda yeti am schimbat termostatul deoarece cel vechi nu mergea in parametri adica nu se incalzea masina din cauza asta avand probleme cu filtrul de particule.sunt cumva 2 termostate la acest motor.va rog daca se poate si se gaseste as avea nevoie si de un manual de reparatii.multumesc anticipat

Distribuie pagina asta