1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Scala Style 1.0 TSI

Discuție în 'Skoda mea' creată de VasileS, 1 Noi 2019.

1. VasileS 1st Gear Member

Salutări. Ieri mi-a sosit mașinuța. Ambition 115 hp. Știe cineva ce tip de jante (caracteristici ) se potrivesc? Acelea de la Skoda nu-mi plac. În cartea de identitate scrie doar 6.00Jx16. Dar pe site-uri apar mai multe grupe de cifre.
    Mulțumesc.

Fișiere atașate:

2. j.tibi

j.tibi 1st Gear Member

Locație:
    Miercurea Ciuc
    Salut. Să o stăpânești sănătos, și fără evenimente neplăcute. Cum se comportă la drum?
    Despre jante înca nu știu nimic, aștept și eu o Scala Style 115hp, dar livrarea (promisă) este la sfârșitul lui decembrie :(
    Să o stăpânești sănătos, și fără evenimente neplăcute. Cum se comportă la drum?

3. VasileS 1st Gear Member

Merge excelent, stă bine în viraje, sistemele de asistență merg impecabil, consumul este de 6,1 deocamdată, dar am făcut doar 200 km.
    Eu am dat comanda în 30 iulie și a sosit în 30 octombrie, s-a respectat termenul promis.

Distribuie pagina asta