1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Octavia Tour Sport

Discuție în 'Skoda mea' creată de Little Big, 25 Oct 2010.

1. T. Carmen Skoda Expert

Locație:
    Cluj
    Actuatorul este functional. Trebuie demontat plasticul de pe hayon, si vazut de ce actuatorul nu poate sa actioneze tija de inchidere/deschidere.
    Cred ca sunt probleme mecanice, nu electronice. Pana nu demontezi, nu ai cum sa vezi exact despre ce este vorba.
    Succes.

Little Big apreciază asta.
  2. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Pot ramane fara baterie?Intreb asta pentru ca atunci cand ramane pe deschis imi ramane si martorul de usi deschise ON in bord.
    L.e..Am coborat la masina.Totul era normal.Nu s.a mai deschis singura..Voi urmari fenomenul..

Ultima editare: 13 Oct 2018
  3. T. Carmen Skoda Expert

Locație:
    Cluj
    Daca nu circuli cu masina, da. Martorul din bord indica usa deschisa, inseamna ca becul din portbagaj este aprins.
    Varianta mai comoda, scoti siguranta.

4. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Daca scot becul din portbagaj "scap"?

5. T. Carmen Skoda Expert

Locație:
    Cluj
    Nu.
    Ramane martorul din bord aprins. El ,,vede" usa deschisa, nu ,,vede" lipsa becului din portbagaj.
    Nu stiu sa-ti spun cat consuma martorul respectiv.
    Daca ai timp, poti sa te uiti sa vezi exact care este problema:

Little Big apreciază asta.

Distribuie pagina asta