1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Octavia STYLE 1.4 TSI Argintiu Briliant

Discuție în 'Skoda mea' creată de Marius G., 25 Mai 2018.

1. Marius G.

Marius G. 1st Gear Member

Locație:
    Braila
    Intradevar si mie mi se pare cam marisor pretul si o sa incerc sa mai negociez, undeva la 1200 cred ca ar fi un pret corect.

2. Marius G.

Locație:
    Braila
    A sosit vremea sa ne cumparam jante pentru iarna, deoarece vreau sa trec pe 16 pentru sezonul rece. Asa ca am inceput cautarile pentru o janta de aliaj care sa fie ok ca si calitate si sa dea si bine pe masina. Dupa indelungi cautari am gasit cateva modele care se potrivesc pe masina (la caracteristici -ET, Gaura centrala, etc...), dar nu ma pot hotara pe care sa o aleg, asa ca va cer ajutorul. As fi preferat jante de origine, dar sunt super scumpe, si sh nu prea as vrea sa iau pentru ca nu sunt adeptul lucrurilor sh, decat daca arata super ok, ceea ce este foarte greu de gasit. Stiu ca este un program in care se poate face simulare cu jantele puse de mine pe masina mea (un fel de fotoshop), dar nu mai stiu cum se cheama programul, daca ma poate ajuta cineva. Astept parerile voastre. Mersi. Skoda O3 FL.jpg

Fișiere atașate:

3. Marius G.

Locație:
    Braila
    Intr-un final, dupa indelungi cautari am achizitionat un set de jante de origine, pe 16, Alcatras, care arata super ok. Acum sunt in cautarea unor anvelope de iarna, unde iarasi oscilez intre Michelin Alpin 6, Dunlop Winter Sport 5 sau Nokian WR D4. Fiecare are atuurile ei, nu ma pot hotara pe care sa o aleg.

Fișiere atașate:

Distribuie pagina asta