1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Octavia III

Discuție în 'Skoda mea' creată de lucian-george, 4 Oct 2013.

  1. lucian-george 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Oct 2013
    Mesaje:
    2
    Locație:
    Ploiesti
    Buna ziua tuturor,
    Astazi am intrat in posesia primii mele masini noi.
    Am ales SKODA Octavia in defavoarea FORD Focus.
    Cand am vazut-o in camera de livrare m-am simtit fericit de alegerea facuta :). Prima impresie este ca s-a meritat si sper ca impresia sa se mentina in timp.
    Va tin la curent!
     
  2. mman

    mman 4th Gear Member

    Înscris:
    30 Apr 2013
    Mesaje:
    117
    Locație:
    Bucuresti
    Sa o stapanesti sanatos, multi km fara incidente iti dorim :)
     
  3. lucian.1950

    lucian.1950 Gold Member

    Înscris:
    18 Noi 2009
    Mesaje:
    740
    Locație:
    Bucuresti
    Lucica, sa o stapinesti sanatos si la o suta de mii sa fii tot asa de incintat de ea !!!
    PS- Te rog, ca pe toti de fapt, renuntati la expresia asta idioata, impamintenita recent ,,se merita" Nu are nimic de-a face cu limba romana, au folosit-o la inceput niste agramati si o preiau din ce in ce mai multi...Prima impresie este ca a meritat ... asa suna bine.

    Drumuri bune !!!
     
  4. pvd2010

    pvd2010 4th Gear Member

    Înscris:
    18 Noi 2010
    Mesaje:
    94
    De-ar mai fi trăit Pruteanu...

    On: Km mulți, benzină ieftină, drumuri line și probleme zero.
     
  5. lucian-george 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Oct 2013
    Mesaje:
    2
    Locație:
    Ploiesti
    thanks

    Multumesc pentru urari si pentru corectie.:)
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare