1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Octavia 2

Discuție în 'Skoda mea' creată de AlienUW, 23 Oct 2018.

1. AlienUW

AlienUW 1st Gear Member

Locație:
    Germania
    De ieri sunt și eu un posesor de Skoda , SH ce e drept dar a avut doar 93400 km , service-urile la zi la reprezentanță . Întrebarea mea capcană este , deoarece scria că are Maxi Dot Display , dar , ce spune-ți , are sau nu? Pot să “umblu” doar din butonul de reset și , de acolo nu am vreun meniu sau ceva ! Skoda mea e cea din profil , vă mulțumesc anticipat !

Fișiere atașate:

2. Pintiliosul

Pintiliosul Silver Member

Locație:
    Maramures/Baia Mare
    Bine ai venit printre noi. Ai aici manualul de utilizare in limba romana. Poate gasesti chestiuni interesante in el.

Fișiere atașate:

3. AlienUW

AlienUW 1st Gear Member

Locație:
    Germania
    Mulțumesc pentru manualul in limba romană , ținând cont ca la mine nu am volanul cu funcții și , nici la ștergătoare nu am cele 2 butoane , cam ar însemna ca nu dețin Maxi Dot-ul in dotare !

4. Cezar varjak 1st Gear Member

se pare ca nu ai maxi dot. si eu am una la fel din 2011
    din cate am vazut costa destul de mult sa ii pui maxi dot

Distribuie pagina asta