1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Octavi 2 FL 2.0 140 cai - 2009

Discuție în 'Skoda mea' creată de gmtiby, 2 Aug 2016.

  1. gmtiby 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Mai 2016
    Mesaje:
    21
    Locație:
    Bucuresti
    Va salut,
    Sunt nou pe acest forum, de 2 luni am achizitionat aceasta masina, sunt foarte multumit de ea, desi am investit o caruta de bani pt ac (inlocuire compresor, condensator si valva condensatoare , masina merge f bine. Am luat-o la 289000 reali ( de la un coleg de incredere ), ca dotari a venit cu :
    - pilot automat
    - dublu climatronic
    - incalzire in scaune
    - senzor lumina
    - senzor ploaie
    - ABS
    - ESP
    - TC (traction control)
    - display cu touch
    - senzori de parcare
    - 4 air bag-uri
    Mai are si alte dotari, cornering, stergator de luneta, masina a venit cu jante de aliaj pt cauciucurile de vara si cu jante de tabla pt cauciucurile de iarna.
    Am testat-o cu vcds-ul nu are erori .

    Va doresc drumuri bune si km fara incidente !
     
    Ultima editare de un moderator: 2 Aug 2016

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare